Сегодня в смт Опішня 28.03.2024

Історична перемога: "Мілан" принизив "Ювентус" у Серії А, втративши Ібрагімовича (відео)

"Мілан" розгромив "Ювентус" у матчі 35-го туру італійської Серії А. Поєдинок у Турині закінчився з рахунком 3:0 на користь гостей.

У компенсований жо першого тайму час міланський клуб вийшов вперед зусиллями Браїма Діаса.

Після перерви команда Стефано Піолі мала змогу подвоїти перевагу, проте на 58-й хвилині Франк Кесс'є не реалізував пенальті.

Великою неприємністю для "Мілана" також стали травми Златана Ібрагімовича та автора першого голу Діаса - ці футболісти вимушені були покинути поле достроково.

Однак перевернути гру на свою користь "Ювентусу" виявилося не до снаги. На 78-й хвилині другий гол у ворота "Старої синьйори" забив Анте Ребич.

А вже через чотири хвилини ефектну крапку в поєдинку поставив Франк Томорі.

Цікаво, що "Мілан" виграв у гостях у "Ювентуса" в чемпіонаті вперше за 10 років. До цього остання перемога "россонері" над "бьянконері" в Турині у поєдинку Серії А була датована березнем 2011 року. Тоді "Мілан" переміг 1:0 завдяки голу Дженнаро Гаттузо.

Примітно, що на той момент ще навіть не був відкритий "Альянц Стедіум", нинішня домашня арена "Ювентуса". Новий стадіон туринців відкрився 8 вересня 2011 року.
"Мілан" (72 очки) піднявся на 3-тє місце в турнірній таблиці Серії А.
У "Ювентуса" 69 очок і 5-та позиція. Команда Андреа Пірло серйозно ризикує не потрапити в Лігу чемпіонів на наступний сезон.